Skip to main content

Uzņēmumi

Uzņēmums piedāvā siltumefektīvus koka un alumīnija logus, stiklotās konstrukcijas, kā arī vēsturiska dizaina koka logus.

Uzņēmums sniedz savus pakalpojumus Vidzemē strādājošiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams sakārtot dokumentus turpmākai glabāšanai un sagatavot iznīcināšanai tos dokumentus, kuriem ir zudusi praktisk

Uzņēmuma SIA „AtverSkapi.lv” galvenais darbības veids ir Latvijā lielākā apģērbu sludinājumu portāla uzturēšana un attīstība.

Baltic Diagnostic services saviem klientiem - valsts, pašvaldību un privātām medicīnas iestādēm - piedāvā tele-radioloģijas pakalpojumus. Diagnostiku veic Latvijā sertificēti radiologi-diagnosti.

SIA „Baltic Wildlife” piedāvā pašu izstrādātas tūres Latvijas savvaļas dabā vietējiem un ārzemju ceļotājiem.

BeCarousell

SIA „BeCarousell” ir jauns uzņēmums, nodibināts 2013.gada 20. augustā.

clara rass

Clara Rass ir augstās modes sieviešu somu zīmols, kas prezentē izsmalcinātu stilu urbānā mūsdienu vidē.

DABBA ir Latvijā radīts un lolots ECOCERT sertificēts dabiskās kosmētikas zīmols, kas atklāj Ziemeļu dabas tumšo, krāšņo dvēseli. Tas ir stāsts par īstumu, par tavu patieso dabu.

SIA „De-Tris” nodarbojas ar augstvērtīgu detaļu izgatavošanu no kompozītmateriāliem, kas paredzēti izmantošanai galvenokārt tādās nozarēs kā motosports, autosports, autotransports, vēja enerģija, a

DP investments

Uzņēmums nodarbojas ar zīmola MOON IN LOVE veidošanu un attīstīšanu. MOON IN LOVE rada skaistas lietas lieliem dzīves brīžiem – kāzām, kristībām, izlaidumiem, jubilejām.