Skip to main content
clara rass
CLARA RASS
Cits

Clara Rass ir augstās modes sieviešu somu zīmols, kas prezentē izsmalcinātu stilu urbānā mūsdienu vidē. Somas tiek veidotas tikai no augstākās raudzes ādas, pievienojot tām stikla un koka aksesuārus.
 
Dizainere iespaidojas no kulturāli bagātākajām Eiropas pilsētām, kur klasicisms satiekas ar moderno arhitektūru un dabu. Tādā pašā mijiedarbībā idejas tiek reproducētas somu dizainā, kur klasiskas vērtības tiek apvienotas ar inovācijām. Raksturīgākais Clara Rass zīmola somās ir vienkāršums, rūpīgi nostrādātas nianses, kā arī pamatoti un uzmanīgi izvēlētas detaļas. Somu ražošanas procesā izmantota tikai augstākās kvalitātes āda no Itālijas un īpaši (tikai Clara Rass zīmolam) izstrādāti stikla un koka aksesuāri. Mūsdienās, kad visā pasaulē uzmanība tiek koncentrēta uz dabiskumu, šis ir veids, kā būt dabiskam augstās modes tirgū.
 
Dizainere Clara Rass ir dzimusi Venecuēlā, šobrīd dzīvo Ņujorkā, bet somu zīmolu attīsta Latvijā. Tas viņai ļauj izprast multikulturālu stilu un augstās modes tendencies globālā līmenī. Viņas dzīves izpratne ir darīt tikai to, ko prot vislabāk. Šī dzīves loģika ir arī pamats tam, kāpēc Clara ir absolvējusi vienu no pasaules TOP 3 modes skolām – Fashion Institute of Technology – ar izcilību (summa cum laude). Pirms attīstot savu zīmolu, Clara ir strādājusi arī ar virkni pasaulē atpazīstamiem dizaineriem un zīmoliem.

Tālrunis: +371 27879771
E-pasts: juhans.rass@may-fa.com